* Kwota 5.000 zł. stanowi 10% rabatu na materiały o wartości 50.000 zł. do wykończenia i wyposażenia mieszkania.

O szczegóły zapytaj doradcę finansowego

Naszym partnerem w zakresie finansowania zakupu nieruchomości jest Dom Kredytowy NOTUS S.A. - jedna z największych firm doradztwa finansowego w Polsce. Współpraca z kilkunastoma, wiodącymi na rynku, bankami oraz doświadczenie, oparte na aktywnej sprzedaży kredytów hipotecznych od kilkunastu lat, to nasze atuty, które pozwalają nam na dobranie produktu kredytowego idealnego dla Państwa potrzeb.

Nasze doradztwo jest bezpłatne.

Nasz doradca finansowy:

Akceptowane są wszystkie regularne źródła uzyskania dochodów:

Nasze doradztwo i pośrednictwo w zawarciu umowy kredytowej polega, w głównej mierze, na wyborze optymalnego sposobu finansowania, spośród rozwiązań dostępnych na rynku. Znajdziemy dla Państwa produkt kredytowy, który będzie optymalnie dopasowany do rodzaju i przedmiotu transakcji a przede wszystkim, do Państwa indywidualnej sytuacji. Co ważne, dostęp do ofert kilkunastu, największych banków, daje nam zawsze możliwość wybrania dla Państwa oferty aktualnie najkorzystniejszej cenowo.

Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie zdobyte przy udzielaniu kredytów, gwarantuje sprawne, fachowe a przede wszystkim bezstresowe przeprowadzenie Państwa przez procedurę kredytową i formalności bankowe. Nasi doradcy finansowi zapewnią również doradztwo po wypłacie kredytu.

O szczegóły zapytaj doradcę finansowego

Mariola Tomza
tel.: 695 672 924
e-mail: mariola.tomza@dknotus.pl