O inwestycji

OGRODY WŁOCHY III / GOTOWE LOKALE  to inwestycja zrealizowana pod hasłem BEZPIECZNE „M”. Rozpoczęcie sprzedaży i prezentacja mieszkań nastąpiła po odbiorze budynku do użytkowania ! Ten rzadki system stworzyliśmy dla Państwa, w trosce o  bezpieczeństwo transakcji oraz płynące z tego liczne korzyści, począwszy od oszczędności kosztów zabezpieczenia kredytu jak i możliwości zobaczenia przedmiotu oferty na „żywo”. 

To najbezpieczniejsza i najbardziej pożądana oferta nowych mieszkań, gotowych do odbioru, z możliwością szybkiego zasiedlenia

UWAGA:

WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE.

W aktualnej ofercie SPRZEDAŻY znajdują się:

  • lokale usługowe
  • miejsca postojowe i schowki

Inwestycja położona jest przy ul. Chrościckiego 87 róg ul. POLA KAROLIŃSKIE w Warszawie Nowe Włochy, w sąsiedztwie gminy Bemowo, Ursus, Wola.

Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko Centrum miasta, ( szybki dojazd  ok.20 – 30  min.). W otoczeniu niskiej zabudowy i pięknych terenów zielonych: parki, stawy, place zabaw, scieżki rowerowe, w pobliżu: szkoły, przedszkola, sklepy, obiekty użyteczności publicznej, lokale uslugowo-handlowe. Wszędzie blisko…

Ogrody Włochy to zdrowa technologia (cegła), funkcjonalne układy mieszkań, duże lazienki, nowoczesna architektura, balkony i tarasy, najbezpieczniejsza forma zakupu oraz przyjazna dla mieszkańców przestrzeń wspólna.

MATERIAŁ

“Zaprezentowany materiał na niniejszej stronie, min. (wszelkie wizualizacje, plany mieszkań, zdjęcia), ma charakter wyłącznie informacyjny, poglądowy i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.

PRAWA

Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Ogrody Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
ZAUFAJ PROFESJONALISTOM I
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Ogrody Invest Sp. z o.o.

ul. Chrościckiego 87/1 (róg ul. Pola Karolińskie)

02 - 414 Warszawa

tel.: +48 609 099 965 ; 533 148 703                     

tel.: +48 608 417 688 USŁUGI / telefon dyżurny w dni wolne typu "długi weekend, okres międzyświąteczny, inne"/

Oświadczam, że zapoznałem się z informacją dotyczącą danych osobowych (polityka prywatności).

Dane rejestracyjne firmy

OGRODY INVEST  spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Elektoralna 24/60, 00-892 Warszawa

Numer KRS: 0000863779 | Sąd Rejonowy dla Miasta St. Warszawy w Warszawie | XIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Zaprezentowany materiał na niniejszej stronie, ma charakter wyłącznie informacyjny, poglądowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody właściciela strony.

Copyright © 2016 Ogrody Invest Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Elektoralna 24/60, 00-892
Warszawa, adres do korespondencji: ul.Chrościckiego 87 lok. 1 ; 02-414 Warszawa; NIP 5272938361.
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Inforpol.net test