O inwestycji

OGRODY WŁOCHY I,II,III / GOTOWE MIESZKANIA to inwestycja zrealizowana pod hasłem BEZPIECZNE „M”

Rozpoczęcie sprzedaży i prezentacje mieszkań odbywają się „na żywo” po odbiorze budynku do użytkowania. Ten rzadki system stworzyliśmy dla Państwa w trosce o bezpieczeństwo transakcji oraz płynące z tego liczne korzyści, począwszy od oszczędności zabezpieczenia kredytu jak i możliwości zobaczenia przedmiotu oferty wchodząc do wybranego mieszkania. To o najbezpieczniejsza i najbardziej pożądana oferta nowych mieszkań, gotowych do odbioru, z możliwością szybkiego zasiedlenia.

Ogrody Włochy to zdrowa technologia (cegła), funkcjonalne układy mieszkań, duże lazienki, nowoczesna architektura, balkony i tarasy, najbezpieczniejsza forma zakupu oraz przyjazna dla mieszkańców przestrzeń wspólna.

W sprzedaży III ETAP – segmenty A,B,C

W ofercie znajdują się:

  • mieszkania przygotowane do odbioru 1, 2,3 i 4 pokojowe
  • innowacyjne rozwiązania lokali 3 pokojowych tzw. 2+1/ jedno zarabia na drugie !
  • do samodzielnego wykończenia lub „pod klucz”
  • lokale usługowo-handlowe / komercja do wynajmu

I oraz II ETAP –  100% sprzedany i zasiedlony !

III ETAP –  PREZENTACJE MIESZKAŃ ROZPOCZĘTE – znajdź swoje wymarzone „M”

Inwestycja OGRODY WŁOCHY położona jest przy ul. Chrościckiego 87 róg ul. POLA KAROLIŃSKIE w Warszawie Nowe Włochy, w sąsiedztwie gminy Bemowo.

Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko Centrum miasta, ( szybki dojazd  ok.20 – 30  min.). W sąsiedztwie znajduje się gmina Bemowo, Ursus, Wola i Ochota jak również w otoczeniu niska zabudowa i piękne tereny zielone: parki, stawy, place zabaw, scieżki rowerowe, szkoły, przedszkola, sklepy, obiekty użyteczności publicznej, lokale uslugowo-handlowe. Wszędzie blisko…

MATERIAŁ

“Zaprezentowany materiał na niniejszej stronie, min. (wszelkie wizualizacje, plany mieszkań, zdjęcia), ma charakter wyłącznie informacyjny, poglądowy i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.

PRAWA

Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Ogrody Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
ZAUFAJ PROFESJONALISTOM I
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Ogrody Invest Sp. z o.o.

ul. Chrościckiego 87/1 (róg ul. Pola Karolińskie)

02 - 414 Warszawa

tel.: +48 609 099 965 ; 533 148 703                     

tel.: +48 608 417 688 USŁUGI / telefon dyżurny w dni wolne typu "długi weekend, okres międzyświąteczny, inne"/

Oświadczam, że zapoznałem się z informacją dotyczącą danych osobowych (polityka prywatności).

Dane rejestracyjne firmy

OGRODY INVEST  spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Elektoralna 24/60, 00-892 Warszawa

Numer KRS: 0000863779 | Sąd Rejonowy dla Miasta St. Warszawy w Warszawie | XIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Zaprezentowany materiał na niniejszej stronie, ma charakter wyłącznie informacyjny, poglądowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody właściciela strony.

Copyright © 2016 Ogrody Invest Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Elektoralna 24/60, 00-892
Warszawa, adres do korespondencji: ul.Chrościckiego 87 lok. 1 ; 02-414 Warszawa; NIP 5272938361.
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Inforpol.net test