W OFERCIE GOTOWE MIESZKANIA / przed przyjazdem zadzwoń, tel. +48 533 148 703 ; +48 609 099 965
O inwestycji

OGRODY WŁOCHY III / GOTOWE LOKALE  to inwestycja zrealizowana pod hasłem BEZPIECZNE "M". Rozpoczęcie sprzedaży i prezentacja mieszkań nastąpiła po odbiorze budynku do użytkowania ! Ten rzadki system stworzyliśmy dla Państwa, w trosce o  bezpieczeństwo transakcji oraz płynące z tego liczne korzyści, począwszy od oszczędności kosztów zabezpieczenia kredytu jak i możliwości zobaczenia przedmiotu oferty na "żywo". 

To najbezpieczniejsza i najbardziej pożądana oferta nowych mieszkań, gotowych do odbioru, z możliwością szybkiego zasiedlenia

UWAGA:

WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE.

W aktualnej ofercie SPRZEDAŻY znajdują się:

 • lokale usługowe
 • miejsca postojowe i schowki

Inwestycja położona jest przy ul. Chrościckiego 87 róg ul. POLA KAROLIŃSKIE w Warszawie Nowe Włochy, w sąsiedztwie gminy Bemowo, Ursus, Wola.

Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko Centrum miasta, ( szybki dojazd  ok.20 - 30  min.). W otoczeniu niskiej zabudowy i pięknych terenów zielonych: parki, stawy, place zabaw, scieżki rowerowe, w pobliżu: szkoły, przedszkola, sklepy, obiekty użyteczności publicznej, lokale uslugowo-handlowe. Wszędzie blisko...

Ogrody Włochy to zdrowa technologia (cegła), funkcjonalne układy mieszkań, duże lazienki, nowoczesna architektura, balkony i tarasy, najbezpieczniejsza forma zakupu oraz przyjazna dla mieszkańców przestrzeń wspólna.

Informacje dla klientów

SPRZEDAJEMY i prezentujemy LOKALE WYBUDOWANE do których można wejść, zobaczyć jakość wykonania oraz lokalizację i widok z okna ! Wszystkie lokale przed ogłoszeniem oferty sprawdzone zostały przez zespół rzeczoznawców pod kątem jakości i rzetelności wykonania  oraz odebrane do użytkowania.

Sprzedaż mieszkań prowadzi  Ogrody Invest sp. z o.o. i Ogrody Włochy III sp. z o.o. z partnerem wykończenia mieszkań "pod klucz" DekorProjekt Sp. z o.o.

O wyjątkowości oferty  świadczy  przede wszystkim możliwość oglądania mieszkań "na żywo".

UWAGA, WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE.

W BIEŻĄCEJ OFERCIE SPRZEDAŻY I WYNAJMU POSIADAMY:

 • lokale usługowe
 • miejsca postojowe i schowki

Ze względu na  częściową pracę zdalną, prosimy o kontakt przed przyjazdem, w celu potwierdzenia spotkania oraz godzin pracy biura (tel. +48 533 148 703; 533 148 430)

W ofercie znajdują się lokale mieszkalne oraz usługowo-handlowe, gotowe do odbioru i zasiedlenia, do których można wejść, ocenić jakość wykonania i poczuć klimat wymarzonego "M"  Partery wypełniły lokale usługowe róznych branż, podnosząc atrakcyjność i walory całego osiedla.

Zalety inwestycji OGRODY WŁOCHY

 • oferta mieszkań i lokali usługowych "POD KLUCZ"
 • wysoka jakość wykończenia lokali, budynek w technologii tradycyjnej z cegły
 • super lokalizacja, w sąsiedztwie dzielnicy Bemowo, Ochoty, WoliMokotowa
 • najbezpieczniejsza forma zakupu, klient widzi przedmiot oferty
 • funkcjonalne układy mieszkań, duże łazienki, balkony - tarasy
 • duże zielone patio, plac zabaw, w okolicy piękne parki, place zabaw, stawy, szkoły, przedszkola, skatepark
 • bardzo dobra komunikacja z Centrum Warszawy (ok.20 min.szybką koleją miejską SKM lub autobusem nr 127 , 220 - Bemowo-Ursus, nocny N85), przystanek w zasięgu wzroku.
 • szybki dojazd nową ulicą Al. 4 Czerwca 1989 r. (Nowolazurowa) łączącą dzielnicę Włochy z Bemowem, Ursusem, Mokotowem, Wolą i Ochotą.
 • w pobliżu planowana linia metra , centra handlowe Selgros, Leroy Merlin OUTLET FACTORY

Klienci zdecydowani na zakup w tej inwestycji,  bez żmudnego oczekiwania i  kosztów związanych z zabezpieczeniem kredytu, będą mogli stać się właścicielami wymarzonego "M" poprzez notarialne przeniesienie własności.

W przypadku zainteresowania prezentacją lokalu, prosimy o wypełnienie zgłoszenia poprzez formularz  z zakładki KONTAKT . Takich klientów będziemy obsługiwać w pierwszej kolejności, oraz informować o najciekawszych  promocjach.

Na osiedlu zastosowano rozwiązania sprzyjające oszczędzaniu energii. Przyszli mieszkańcy mogą korzystać ze specjalnie opracowanego standardu wykończenia mieszkań, na który składają się elementy przyjazne dla zdrowia i bezpieczne dla środowiska.​

Plany mieszkań

1 - 2 etap / seg. D,E,F i G - sprzedane

W OFERCIE NOWY III - ETAP / segmenty A,B,C

 • kolor zielony - dostępne
 • kolor pomarańczowy - rezerwacja/rotacja
 • kolor czerwony - sprzedane
Galeria
Programy pod klucz

Dla wszystkich realizujących wykończenie we własnym zakresie zapraszamy do skorzystania z super oferty, informacje w biurze sprzedaży
Kredyty
Kredyty

Decydując się na zakup mieszkania w naszej firmie, mogą Państwo uzyskać bezpłatną pomoc doświadczonych i mobilnych doradców, reprezentujących duże i sprawdzone domy kredytowe.

Kontakt z  expertem finansowym:

Paweł Pietruszewski

tel. +48 785 853 272

pawel.pietruszewski@notusfinanse.pl

MATERIAŁ

“Zaprezentowany materiał na niniejszej stronie, min. (wszelkie wizualizacje, plany mieszkań, zdjęcia), ma charakter wyłącznie informacyjny, poglądowy i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.

PRAWA

Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Ogrody Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
ZAUFAJ PROFESJONALISTOM I
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Ogrody Invest Sp. z o.o.

ul. Chrościckiego 87/1 (róg ul. Pola Karolińskie)

02 - 414 Warszawa

tel.: +48 609 099 965 ; 533 148 703                     

tel.: +48 608 417 688 USŁUGI / telefon dyżurny w dni wolne typu "długi weekend, okres międzyświąteczny, inne"/

Oświadczam, że zapoznałem się z informacją dotyczącą danych osobowych (polityka prywatności).

Dane rejestracyjne firmy

OGRODY INVEST  spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Elektoralna 24/60, 00-892 Warszawa

Numer KRS: 0000863779 | Sąd Rejonowy dla Miasta St. Warszawy w Warszawie | XIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Zaprezentowany materiał na niniejszej stronie, ma charakter wyłącznie informacyjny, poglądowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody właściciela strony.

Copyright © 2016 Ogrody Invest Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Elektoralna 24/60, 00-892
Warszawa, adres do korespondencji: ul.Chrościckiego 87 lok. 1 ; 02-414 Warszawa; NIP 5272938361.
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Inforpol.net test